Sample menu:

Setkání SAA v ČR

Skupina Naděje - SAA - anonymní sexholici BRNO
Kdy: čtvrtek v 17:30
Kde: Kapucínský klášter, Kapucínské náměstí 303/5, Brno

Email:
saajarda1@gmail.com

Skupina Vítězství - SAA - anonymní sexholici OSTRAVA
Kdy: pondělí v 18:00
Kde: Salesiáni Dona Bosca, první patro, Vítkovická 28, Ostrava

Email:
saaostrava@saa-cesko.cz
Tel.:
+420 773134048 (Mário)
+420 778456174 (Jirka)

Skupina SAA - anonymní sexholici PRAHA
Kdy: úterý v 17:45
Kde: Armáda spásy, Lidická 18a, Praha - Smíchov

Email:
saapraha@centrum.cz
Tel.:
+420 734323343 (Jakub)

Založte skupinu ve vašem městě!!!
Dle 4. a 7. tradice SAA je každá skupina autonomní a soběstačná. Založit skupinu mohou dva lidé, kteří dle 3. tradice touží přestat s návykovým sexuálním chováním.
Se založením skupiny vám rádi pomůžeme a poradíme.

Email: saajarda1@gmail.com

NA PROGRAMU, KTERÝ VEDE K UZDRAVENÍ, NIKDY NEPRACUJEME SAMI!

Začali jsme Prvním krokem: „Přiznali jsme, že jsme byli bezmocní vůči návykovému sexuálnímu chování – že se naše životy staly neovladatelné“. Poctivým projitím Prvního kroku jsme položili základy pro naše uzdravení. Záhy jsme si uvědomili, že je nutné přijmout nezbytná opatření proto, aby práce na dvanácti krokovém programu byla efektivní a funkční.

Náš program není složeným ze slov „nedělat“, ale ze slov „udělat“. Co tedy mnozí členové SAA udělali proto, aby se uzdravovali v rámci programu?

1. BYLI JSME DŮKLADNÍ A PEČLIVÝ, identifikovali a odkryli jsme vzorce a zákonitosti našeho sexuálního chování. Vytvořili jsme sexuální historii svých životů. Tato historie zahrnovala zpětně události spojené s rodinným prostředím, ve kterém jsme vyrůstali, popřípadě i jiné dřívější události, které měly vliv na naši sexualitu. Prozradila nám, jaké vzorce chování se u nás vyvinuli a jak se v čase měnili.
2. NIC JSME NESKRÝVALI. O těchto chováních, událostech jsme řekli sponzorovi a skupině.
3. VNITŘNÍ KRUH. Definovali a zapsali jsme si konkrétní chování, které pro nás znamenaly acting out. Acting out mění naše datum střízlivosti.
4. VYTYČILI JSME SI HRANICE, vytyčili jsme si hranice, za kterými se ukrývali nebezpečné varianty chování, které nás vedly k relapsů. Překročení těchto hranic se sice nemění naše datum střízlivosti, ale naše střízlivost je v ohrožení. O těchto hranicích jsme mluvili ve skupině, anebo se sponzorem.
5. DEN PO DNI den pod ni jsme začali abstinovat od návykového sexuálního chování.