Sample menu:

Setkání SAA v ČR

Skupina Naděje - SAA - anonymní sexholici BRNO
Kdy: čtvrtek v 17:30
Kde: Kapucínský klášter, Kapucínské náměstí 303/5, Brno

Email:
saajarda1@gmail.com

Skupina Vítězství - SAA - anonymní sexholici OSTRAVA
Kdy: pondělí v 18:00
Kde: Salesiáni Dona Bosca, první patro, Vítkovická 28, Ostrava

Email:
saaostrava@saa-cesko.cz
Tel.:
+420 773134048 (Mário)
+420 778456174 (Jirka)

Skupina SAA - anonymní sexholici PRAHA
Kdy: úterý v 17:45
Kde: Armáda spásy, Lidická 18a, Praha - Smíchov

Email:
saapraha@centrum.cz
Tel.:
+420 734323343 (Jakub)

Založte skupinu ve vašem městě!!!
Dle 4. a 7. tradice SAA je každá skupina autonomní a soběstačná. Založit skupinu mohou dva lidé, kteří dle 3. tradice touží přestat s návykovým sexuálním chováním.
Se založením skupiny vám rádi pomůžeme a poradíme.

Email: saajarda1@gmail.com

SPONZORSTVÍ

Myšlenka sponzorství je hluboce zakořeněná ve 12-krokovém programu a zvláště pak ve Dvanáctém kroku, který nás vyzývá, abychom se přestali izolovat od ostatních a začali předávat poselství o uzdravení těm, kteří stále trpí. Sponzorství nám pomáhá úspěšně růst jak v programu, tak v procesu uzdravení.

Sponzoři jsou členové SAA společenství, kteří žijí podle principů 12-kroků a 12-tradic nejlépe, jak dovedou. Jsou ochotni se podělit o své uzdravování s ostatními lidmi ze společenství a jsou odhodlaní abstinovat. Dělí se o program v rozsahu svých vlastních zkušeností. Provází nás prací na programu SAA. Jsou to naši spoluzávislý a my se můžeme spolehnout na jejich podporu. Sponzoři a sponzorovaní jsou si rovni.

Žádáme naše sponzory, aby nám pomohli v našem programu uzdravování na třech úrovních: fyzické, emocionální a citové a duchovní.

Sponzorství je klíčem k úspěchu. Čerpáme a učíme se ze zkušeností sponzora, z jeho bojů, úspěchů i omylů. Vedle objasnění základů programu nám pomáhá i se stanovením a definicí sexuální střízlivosti. Na druhou stranu i sponzoři, spoluprací s ostatními členy SAA a sdílením svých zkušeností, síly a naděje, neustále obnovují a posilují i své vlastní uzdravení a střízlivost.

Náš program je založený na principu přitažlivosti: najděte si proto sponzora, který má to, co hledáte, a zeptejte se ho, jak toho dosáhl. Následně, na pravidelných setkáních, s vámi bude sdílet zkušenosti, sílu a naději s cílem vás podpořit a povzbudit k práci na 12-krokovém programu.

Člen SAA může pracovat s jedním nebo více sponzory, stejně jako může sponzora změnit, jestliže si to přeje. Podobně sponzor může mít více než jednoho sponzorovaného, kterého může i odmítnout.

Pokud se v blízkosti místa vašeho bydliště nenachází žádný sponzor, můžeme našim členům pomoci najít si sponzora na dálku. Email: info@saa-cesko.cz